- Breedte: 300cm en Hoogte: 180cm
- Materiaal: Gegalvaniseerd staal
- Kleur: Mosgroen (RAL 6005)
- Ronde frames en palen
Op zoek naar een eenvoudige en stevige gaaspoort voor een lage prijs? Ontdek het OLGA-assortiment.
De OLGA gaasdraaipoort onderscheidt zich door zijn eenvoud en effectiviteit. Deze gaascollectie is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is ideaal voor het afbakenen van buitenruimtes met behoud van een goede zichtbaarheid. De OLGA gelaste gaaspoort met zijn stalen frame en ronde palen is betaalbaar, maar vooral duurzaam en zeer sterk. Ongetwijfeld de beste prijs-kwaliteitverhouding, zowel voor privé- als professioneel gebruik.
Gaaspoort: Eenvoud en effectiviteit
De gaasdraaipoort is de ideale oplossing om de toegang tot uw terrein te beveiligen zonder uw buitenruimte te verzwaren. Dankzij de stevige gaasstructuur bakent hij uw terrein effectief af met behoud van een perfect zicht. Robuust en eenvoudig te installeren, biedt dit type poort een soepele opening en eenvoudig dagelijks gebruik.
Omschrijving: Dubbele poort met stevig gaas en ronde palen
Materiaal: Gegalvaniseerd staal
Kleur: Mosgroen - RAL 6005
Totale afmetingen: Breedte 306 cm x Hoogte 225 cm
Afmetingen poort: Breedte 285 cm x Hoogte 175 cm
Maaswijdte: 50 x 50 mm - Draaddiameter 4 mm
Paalafmetingen: Ø 60 mm x 1,8 mm
Totale paalhoogte: 225 cm
Paalinplantdiepte: tussen 41 cm en 44 cm
Deze set bevat:
- 6 gelaste gaasframes (Ø40 mm)
- 2 ronde palen (Ø60 mm, hoogte 225 cm)
- 4 verstelbare roestvrijstalen scharnieren
- 1 dagschoot
- 1 bajonetsluiting voor draaipoorten
- 1 cilinderslot
- 1 handgreep (zwart)
- 3 sleutels
- Afdekkappen
- Schroeven
Over het materiaal
Staal staat bekend om zijn uitzonderlijke sterkte en is bestand tegen de meest intense schokken en spanningen. Ideaal voor constructies die een hoge stabiliteit vereisen, biedt dit materiaal optimale veiligheid onder alle omstandigheden. Door te kiezen voor staal investeert u in een betrouwbare en duurzame oplossing die dagelijks bescherming en weerstand biedt.
Hoe onderhoudt u uw stalen constructie?
Gegalvaniseerd staal is duurzaam, maar regelmatig onderhoud verlengt de levensduur. Reinig het een of twee keer per jaar met zeepsop en een zachte spons, spoel het daarna grondig af en droog het af. Vermijd bijtende producten en hogedrukreiniging.
Hulp nodig bij uw keuze?
Neem contact op met onze klantenservice via ons online formulier.